O MNĚ

AHOJ, JSEM ZUZ.

LOGO IN KITCHEN WITH ZUZ

VÍTEJTE U MNĚ V KUCHYNI.

JAK TO CELÉ ZAČALO

Vařit jsem začala o svaťáku v roce 2016, kdy jsem se měla připravovat na maturitu v rámci extrémní prokrastinace a nechuti se učit biologii. Byla jsem od rána do večera v kuchyni a hotová jídla fotila na svojí tehdejší „kalkulačku“ a nikam jsem to nesdílela.

Vaření a pečení se se mnou táhlo i po úspěšném odmaturování a přestěhování se do Prahy, jídlo už jsem si nefotila, ale postupem času jsem zkoušela nejrůznější recepty a chutě. Osvojila jsem si tak základní techniky vaření, pečení a přípravy mých oblíbených jídel.
V roce 2020, kdy jsme se všichni tak nějak více uzavřeli doma, jsem se kuchyni věnovala ještě více a měla čas nad vším více přemýšlet a zkoušet nové. Díky tomu, že jsem nemusela vařit už jen z povinnosti do krabiček na druhý den, začala jsem vnímat gastro trošku jinak. Ve stejném roce jsme se na podzim přestěhovali do nového bytu, kde jsem měla lepší světelné podmínky i pro focení.

No a tak to celé začalo! 😊

Nečekejte zde žádné fine dining kousky, ani ty nejlepší fotografie. Vše se učím za pohybu a snažím se tak vnímat a posouvat svůj progres v obou disciplínách.
Najdete zde vyzkoušené, chutné recepty pro běžnou domácnost z kvalitních surovin, které jsou správně zpracované.

Zuzana Eisová

Na tomto blogu a na svém instagramu @inkitchenwithzuz sdílím celou svou cestu, tipy, rady a informace o tom, co mě v kuchyni baví.

Budu ráda, když ji budete sledovat se mnou.

Časté otázky

Vybavení, které používám na focení:

Foťák: Sony A7 III
Objektivy: 35mm Sony 1.8 + 35mm Zeiss 1.4
Postprodukce: Lightroom
Mobil: iPhone 11 + Lightroom + Snapseed

Jak často vychází nové recepty?

1-2x týdně. Někdy toho mám více na sdílení, ale dala jsem si takový milník, že minimálně 1-2x týdně budu moct vyjít ven s novým receptem.

Proč to děláš?

Každý den se učím něco nového v mnoha oblastech.
Učím se od technik přípravy jídel, míchání a zkoušení různých chutí, focení, úpravy fotek, tak jejich exportu a správy vlastního webu.
A tak to má podle mě být, dokud se mám co učit a kam se posouvat, je to takové perpetum mobile pro seberealizaci.

Fotografie na těchto stránkách podléhají ochraně ve smyslu § 2, odst. 1, zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském (Autorský zákon). Jejich další šíření a uživání je bez písemného souhlasu autora zakázáno.

Zavřít
© Copyright 2021. Všechna práva vyhrazena.
Zavřít